Haber

Demirtaş: “Sorunları çözüyor, beklentileri karşılıyoruz”

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “Mahallenizdeki Belediye” uygulamasıyla sorunları yerinde tespit edip çözdüklerini ve beklentileri karşıladıklarını söyledi.

İlkadım ilçesinde 20 mahallenin sorunlarına yerinde çözüm sunan çadır bu kez Baruthane Mahallesi’ndeki yerini aldı. Belediyenin ilgili birimleri sorunu yerinde gördü ve taleplere hızlı bir şekilde yanıt verdi.

Yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, “İlçemizin dört bir yanında üstyapı çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Öncelikle mahallelerimizin eksiklerini gidermek, altyapı standartlarını yükseltmek için planlı bir çalışma yürütüyoruz. Ulaşım ağımızdaki yolları ve konforu arttırıyoruz. Bu çalışmalarımızla yılların sorunlarını birer birer çözüyor ve vatandaşlarımızın hizmet beklentilerini karşılıyoruz.” “Kafamız karıştı. Siz değerli halkımıza her zaman en iyi hizmeti vermeyi görev sayıyoruz. İlkadım’ı dışarıdan bakanların imreneceği bir ilçe haline getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi. -SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu